RECEPCJE NA WYMIAR

Chciałbyś stworzyć recepcję, która idealnie wpasuje się w styl firmy i odda jej charakter? Niezależnie od tego czy będzie to salon kosmetyczny lub fryzjerski, klinika medyczna czy po prostu pomieszczenie biurowe – lady recepcyjne na zamówienie od Adartt z pewnością doskonale wkomponują się w każde wnętrze i sprawią, że klient już na wstępie poczuje się zaproszony do współpracy! Recepcje na wymiar to dobra wizytówka Twojej firmy!

Recepcje na wymiar Corian® i Krion®

Recepcje na wymiar wykonane z materiałów kompozytowych akrylowo-mineralnych Corian® i Krion® Solid Surface™ stanowią doskonały przykład nowoczesnego podejścia do projektowania przestrzeni recepcyjnych. Są ciepłe w dotyku i podobne do naturalnego kamienia. Pracuje się na nich w podobny sposób jak z drewnem, co pozwala nam wyciąć płyty, łączyć i kształtować je za pomocą ciepła – umożliwia to tworzenie różnych modeli i projektów, wykonać zagięte części, których nie można byłoby osiągnąć przy zastosowaniu innych materiałów. Corian® i Krion® Solid Surface™ nie tylko oferują estetyczny wygląd, ale również charakteryzują się wyjątkową trwałością i funkcjonalnością, co czyni je coraz popularniejszym wyborem wśród architektów i designerów.

Najważniejsze zalety Corian® i Krion® Solid Surface™:

 • twardość, odporność i  trwałość – odporne na zarysowania, plamy i uszkodzenia mechaniczne, co pozwala zachować świeży wygląd recepcji przez wiele lat,
 • łatwość naprawy,
 • brak porów i spoin oraz minimalna potrzeba konserwacji i łatwość czyszczenia –  nie wymagają szczególnych środków ani procedur pielęgnacyjnych. Wystarczy regularne mycie wodą i delikatnym detergentem, aby utrzymać recepcję w doskonałej kondycji,
 • całkowita dowolność w wyborze kształtów oraz różne rodzaje wykończenia,
 • perfekcyjna estetyka oraz duży wybór wzorów i kolorów,
 • dostosowane pod względem wymiarów, nie pozostawią zbędnej przestrzeni! 

Recepcje na wymiar Kraków - nasze realizacje

Lady recepcyjne na zamówienie od Adartt

Lady recepcyjne na zamówienie od Adartt są projektowane i wykonywane w 100% na wymiar – zarówno w postaci prostych, jednolitych brył, jak i bardziej skomplikowanych kształtów o dowolnej długości, wysokości i szerokości. Indywidualne podejście do zleceń pozwala na wykonanie projektu w zgodzie z wymaganiami klienta. Zrealizujemy nawet najbardziej skomplikowane projekty. Dysponujemy szeroką gamą kolorów, wśród których wyróżnia się białe wykończenie, ze względu na swoją czystość i neutralność. Recepcje na wymiar wykonane przez firmę Adartt są doskonałą propozycją do aranżacji wnętrz o wyjątkowym charakterze.

Odpowiednie wyposażenie recepcji jest zwykle wizytówką miejsca, więc warto starannie dobrać meble recepcyjne do określonych potrzeb. Meble z materiałów kompozytowych akrylowo-mineralnych Corian® i Krion® Solid Surface™ spełnią oczekiwania najbardziej wymagających. Wybierz Adartt, aby stworzyć recepcję, która zrobi doskonałe pierwsze wrażenie na każdym kliencie! Wspólnie zadbamy nie tylko o nowoczesny i oryginalny design pomieszczenia, ale też o jego czystość i higieniczność.

Lady recepcyjne Kraków

Jeśli interesują Cię lady recepcyjne na zamówienie i dodatkowo mieszkasz w Krakowie lub okolicy, to dobrze się składa! Oprócz tego, że wykonujemy profesjonalne recepcje na wymiar, oferujemy także inne nietypowe formy meblowe takie jak chociażby blaty kuchenne i łazienkowe czy wanny i brodziki, które zachwycają swoim porywającym designem, perfekcyjną jakością i wyjątkowymi właściwościami zastosowanych materiałów. Oferujemy również profesjonalne doradztwo w doborze odpowiednich materiałów, ciekawych rozwiązań i optymalizacji projektów. Stawiamy na doskonałą jakość!

Nowoczesna recepcja to bardzo istotny element wnętrza firmy. Odpowiednie jej wyposażenie jest zwykle wizytówką miejsca, warto więc starannie dobrać lady recepcyjne na zamówienie odpowiadające określonym potrzebom.

Formularz kontaktowy

  KONTAKT

  Skontaktuj się z nami

  Zadzwoń do nas lub przyjdź w dowolnym momencie. Staramy się odpowiadać na wszystkie zapytania w ciągu 24 godzin w dni robocze. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
  NASZ ADRES

  Czernichów
  Ogrodowa 1, 32-070 Czernichów
  /okolice Krakowa

  LOKALIZACJA

  NASZA LOKALIZACJA